info@hutermann.cz
+420 244 912 222

O nás

TRADICE V ČR OD ROKU 1996

Hütermann Eastern Europe Division a.s. je velmi dynamická a flexibilní společnost s přímou orientací na maximální úspěch a progresivní expanzi.

Historie společnosti Hütermann v ČR sahá do roku 1996, kdy byla založena společnost s ručením omezeným. Od roku 1999 již působí společnost Hütermann jako akciová společnost.

Společnost Hütermann byla založena s použitím kapitálu německých investorů jako jejich snaha o proniknutí na východní trh. Jejich přesvědčení, že orientace na východní trh povede k velkému úspěchu, bylo naprosto správné.


Prvním krokem bylo získání velmi silné pozice na Českém trhu zejména v následujících oblastech: infrapasivní spínače, domovní zvonky, termostaty, svítidla s infraspínači, halogenové žárovky, alarmy. Po velice rychlém úspěchu v získání majority v těchto oblastech se sortiment Hütermann začal rozšiřovat a stále více druhů zboží bylo naší společností vyráběno a distribuováno.


Nedlouho poté se management společnosti rozhodl pokračovat na Slovensku a v dalších zemí východní Evropy.


Portfolio společnosti se za dlouhá léta výrazně rozšířilo nejen v oblasti průmyslové a spotřební elektroniky, významné postavení jsme získali např. v oblasti GPS lokalizace osob a vozidel, domovních alarmů, kamerové techniky atd.

Mezi naše obchodní partnery patří velká řada významných společností jak z oblasti velkoobchodů a montážních firem, tak stavebních firem, významným prvkem jsou také zakázky pro státní či komunální sféru.

S rozvojem internetu a internetového obchodování byl významně posílen prodej koncovým zákazníkům prostřednictvím eshopu, kde je nabízen celý sortiment zboží za velmi zajímavé ceny.

Každý ze zaměstnanců společnosti má své vlastní precisně definované úkoly v celém komplexním procesu obchodování společnosti Hütermann Eastern Europe Division a.s., což zajišťuje velmi efektivní způsob celého procesu komunikace s našimi zákazníky.

Vlastní servisní středisko nabízí erudovanou technickou podporu jak spolupracujícím společnostem, tak koncovým zákazníkům.

Největší důraz v naší činnosti klademe na spokojenost našich obchodních partnerů a zákazníků nejen se zbožím a jeho cenami, ale s celým komplexem poskytovaných služeb.

Díky tomuto přístupu dosahujeme cílů, které byly vytyčeny, zákazníci, kteří se k nám s důvěrou vracejí, jsou toho nesporným důkazem.

Váš team Hütermann
-----------------------------------------

Pro ilustraci uvádíme některé z našich významných zákazníků:

Úřad vlády České Republiky
Jaderná elektrárna Dukovany
ČEZ
Benzina
Microsoft
Český Telecom
Pražská Energetika
České dráhy
Středočeské Muzeum
EZ Praha a.s.
Kabelová televize Kopřivnice
Filmové laboratoře Studio Barrandov
Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy
ZOO Zlín- Lešná
Vězeňská služba - vazební věznice Praha 4- Pankrác
Záchranná služba
ZOO Jihlava
ZOO Dvůr Králové n/L
UPS-United Parcel Service (celosvětová kurýrní služba)
Akademie věd- Ústav biologie obratlovců
Akademie věd- Geofyzikální ústav
Akademie věd- Ústav radiotechniky a elektroniky
Akademie věd- Ústav struktury a mechaniky hornin
České Vysoké Učení Technické
Vysoké učení technické Brno
Zdravotnická záchranná služba Praha
Úřad práce
Siemens
Národní divadlo v Praze
Úřad pro civilní letectví
Armáda České republiky
Zkušebna měřičů tepla a vodoměrů
Velvyslanectví Spojených států amerických v Praze
Katastrální úřad Středočeského kraje

a to jistě už o něčem svědčí ...

Česká pošta DPD GLS Uloženka ČSOB platebni karty
zavřít 

Katalog kategorie

zapomenuté přihlašovací údaje?

Registrovat přes email